Tempobet Para Çekme

Tempobet-90 bahis sitesindeki bir çok para çekme yöntemini, sorun yaşamamanız için ne yapmanız gerektiğini ve çoğu kişinin merak ettiği kredi kartına para çekme yöntemini anlatan yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.
Önceki konumuzda Tempobet Para Yatırma yöntemlerinden bahsetmiştik. Bu yöntemler birbirlerine benzerlik göstermekte o yüzden Tempobet Para Yatırma konularımızı da incelemenizi tavsiye ediyoruz. Yöntemleri teker teker açıklayacak olursak:

Banka Havalesi ile Para Çekme

Banka havalesi ile Tempobet'ten para çekmek için öncelikle 4 haneli bir Pin Kodu belirlemeniz gerekiyor, bu ardışık veya aynı olmayan herhangi 4 sayı olabilir. PİN'imizi unutmuyoruz. Daha sonra bizden PİN'imizin birkaç hanesini istiyor. Bu bilgileri doğru bir şekilde verdikten sonra Tempobet sitesine Banka bilgilerimizi giriyoruz. Hızlıca ve aksama yaşamadan banka havalesi ile TempoBet90 sitesinden para çekmek için lütfen size sorulan bütün bilgileri doğru doldurun. Doğruluğundan emin olamadığınız bilgileri bankanız ile görüşerek en doğru şekilde sağlayınız. Aksi takdirde hesabınıza para çekme konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Ukash ile Para çekme

Ukash ile para yatırma yöntemine çok benzeyen bu yöntemde işlemin tam tersini yapıyoruz. Yani Tempobet bize bir UKASH kartı sağlıyor ve bunu daha sonra internet üzerinden acentaler veya şirketler üzerinden bozdurarak paramızı çekiyoruz.

Kredi kartına para çekme

Kredi kartı yöntemi ile para çekebilmeniz için öncelikle hesabınıza tanımlı bir kredi kartı veya ATM kartı olması gerekmekte, kredi kartını nasıl tanımlayacağınızdan bir önceki adımda bahsetmiştik ama yine burada da bahsedelim;
  • Nüfus Cüzdanınızın(Kimliğinizin) kopyası(taratılmış bir şekilde)
  • Para yatırırken kullandığınız kredi kartının kopyası(taratılmış)
  • Adresinizi onaylamak için fatura-kart ekstresi, kısacası o adreste ikamet ettiğinizi onaylayacak herhangi bir belge
Üstteki belgeleri Tempobet sitesine göndermeniz halinde Tempobet90 kartın sizin adınıza olduğunu onaylayıp o kartı sizin hesabınıza tanımlıyor. Ve artık Kredi kartınıza para çekebilmenizi sağlıyor.

Yazımızda genel hatları ile Tempobet'ten para çekme yöntemlerini anlattık. Para çekme menüsüne ulaşmak içinse üstteki menüden "Kasa > Para Çekme > Yeni Talep > Seçeceğiniz Para çekme yöntemi" sırası ile seçerek bulabilirsiniz.
Tempobet Para Çekme
Tempobet Para Çekme

0 yorum:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar